• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Обговорення реформи об’єднання територіальних громад в селі Нова Кругляківка

Обговорення реформи об’єднання територіальних громад в селі Нова Кругляківка

Обговорення реформи об’єднання територіальних  громад в селі Нова Кругляківка 12 квітня 2016

     З метою обговорення соціально-економічних проблем громади, а також роз’яснень основних аспектів Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та методики формування спроможних територіальних громад 08.04.2016 року заступник голови райдержадміністрації, заступник голови Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад С.П.Шутько провів виїзний прийом громадян та зустріч з мешканцями села Нова Кругляківка Богуславської сільської  ради.
     Сергій Павлович докладно розповів про нове в законодавстві щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, в тому числі і перспективи добровільного об’єднання територіальних громад.
     Також, Сергій Шутько поінформував присутніх, що враховуючи фінансово-економічне обґрунтування відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад та рекомендації членів районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад були підготовлені пропозиції щодо об’єднання селищної та всіх сільських рад в Борівську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Борова. Об’єднана територіальна громада повинна отримати достатні фінансові та майнові ресурси, а населення громади - якісні послуги на місцях. У багатьох присутніх виникло чимало питань щодо самого процесу проведення реформи, а також з інших питань: ремонту доріг, освітлення вулиць, методики формування та доцільності зростання тарифів на електроенергію, природній газ, інше.  На всі запитання С.П.Шутько надав аргументовані відповіді.