• Головна
  • Новини
  • Влада
  • На Борівщині вшановують пам'ять бійця АТО, майора Олега Вікторовича Ковбаси

На Борівщині вшановують пам'ять бійця АТО, майора Олега Вікторовича Ковбаси

На Борівщині вшановують пам'ять бійця АТО, майора Олега Вікторовича Ковбаси 5 квітня 2016

     Нагадаємо, 5 квітня 2015 року загинув Олег Вікторович Ковбаса під час обстрілу бойовиками з боку піщаного кар'єру з протитанкового керованого комплексу взводний опорний пункт на мосту в околиці міста Щастя під Луганськом. В результаті влучення ракети в мінний шлагбаум стався вибух. Міни ТМ-62 здетонували у той час, коли по мосту рухався автомобіль з українськими військовослужбовцями. Тоді ж загинули і старший солдат Олексій Федорченко, старший сержант Владислав Блінов та солдат Сергій Гуров.

     Напередодні річниці загибелі Олега Ковбаси, керівництво району, селища, близькі  і просто небайдужі борвічани поклали квіти до могили, де похований Герой, а також до меморіальної дошки, яка встановлена по провулку Миру в  смт.Борова, де Олег провів свої дитинство та юність і де тепер встановлено знак пам'яті.

     Він загинув захищаючи свою країну, загинув в ім’я України, загинув за мир і спокій, зберігши його для нас. Пам'ять про нього назавжди залишиться в історії нашої країни і в наших серцях. Адже герої не вмирають.

     Вічна Слава Героям!

 

   Довідково:

   Олег Вікторович Ковбаса народився 25 березня 1976 р. в місті Рубіжне Луганської області в сім’ї робітників. Закінчив Борівську ЗОШ №1. У червні 1994 р. був призваний на строкову службу до лав  Національної Гвардії України в м. Львів. А вже наступного року вступив до Військового інституту НГУ м. Харків.

   Закінчивши ВУЗ, був направлений для подальшого проходження служби у військову частину м. Чугуєва командиром взводу. Згодом його призначено командиром розвідувального взводу механізованого батальйону і вже у 2011 році він став заступником начальника штабу бригади.

   Загинув 5 квітня 2015 р. під час обстрілу бойовиками з боку піщаного кар'єру з протитанкового керованого комплексу взводний опорний пункт на мосту в околиці міста Щастя під Луганськом. В результаті влучення ракети в мінний шлагбаум стався вибух. Міни ТМ-62 здетонували у той час, коли по мосту рухався автомобіль з українськими військовослужбовцями.

   Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).