На апаратній нараді розглянули ряд важливих питань

На апаратній нараді розглянули ряд важливих питань 28 березня 2016

     Під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Кіяна 28.03.2016 року відбулася апаратна нарада, під час якої було розглянуто ряд важливих питань:
1.Про стан роботи по наданню соціальних послуг тимчасово переміщеним особам з зони антитерористичної операції.
2.Про діяльність відділу надання адміністративних послуг районної державної адміністрації з початку 2016 року.
3.Про  організацію харчування в загальноосвітніх навчальних закладах.
4.Про підготовку матеріалів для керівництва райдержадміністрації та стан наповнення офіційного веб-сайту районної державної адміністрації.
    З першого питання доповіла в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Суржик. Зокрема вона зазначила, що в районі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 509 до Єдиної інформаційної бази даних про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО починаючи з 16.10.2014 року внесено дані про 4007 осіб, з них – 202 чоловіки змінили своє фактичне місце перебування та виїхали за межі району, померли та були зняти з обліку за подвійну реєстрацію.
     Станом на 25.03.2016 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 505 від 01.10.2014 року - 731 сім’я отримує адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в т.ч. і на оплату житлово-комунальних послуг та 216 сімей отримують інші види соціальної допомоги, а в зв’язку з завершенням строків виплат та виїзду за межі району – 825 сім’ям припинено виплату допомоги.
     На підставі Указу Президента України від 30.01.2015 року № 40/2015, розпорядження голови Борівської райдержадміністрації від 19.02.2016 року № 38 було створено комісію щодо здійснення перевірок правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та призначення їм відповідних соціальних виплат. За результатами засідань комісії 750 особам призупинено нарахування виплат всіх видів соціальних допомог. Станом на 25.03.2016 року виплату державних соціальних допомог та щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, для покриття витрат на проживання і на оплату житлово-комунальних послуг призупинено 212 особам, після додаткових звернень та перевірок відновлено виплати 102 особам.
      З питання діяльності відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації з початку 2016 року інформацію присутнім надав Ігор Глюздин, начальник відділу з надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Так, станом на 28.03.2016 року відділом було надано 1094 послуги, з яких – 372 з питань реєстрації речових прав, 130 – послуги Державної міграційної служби та 591 – відділу Держгеокадастру в Борівському районі.
     З третього питання щодо організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району звітувала Тетяна Бондарівська,  начальник відділу освіти райдержадміністрації. Вона зазначила, що вартість харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл у 2016 році становить 10 грн. на одну дитину в день, а  для вихованців Чернещинського НВК – 18 грн., в літній період – 19,80 грн. Гаряче харчування організовано в усіх 13 загальноосвітніх закладах району, яким  охоплено 936 учнів, з них  782 – безкоштовним харчуванням.
     Про стан справ з підготовки матеріалів для керівництва райдержадміністрації та наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації поінформував присутніх на нараді Олександр Шевченко, керівник апарату райдержадміністрації. Він детально зупинився на порядку надання та розміщення інформації відділами і секторами апарату райдержадміністрації та її структурними підрозділами, надав рекомендації щодо покращення наповнення та функціонування в цілому веб-сайту. А також звернув увагу начальників структурних підрозділів райдержадміністрації на якість та своєчасність підготовки матеріалів на засідання колегій, селекторні наради та інші засідання за участю керівництва райдержадміністрації.
     За підсумками  апаратної наради головою райдержадміністрації Віталієм Кіяном були надані відповідні доручення структурним підрозділам, управлінням, відділам райдержадміністрації.