Відбулася чергова апаратна нарада

Відбулася чергова апаратна нарада 23 березня 2016

   Під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Кіяна 22.03.2016 року відбулася розширена апаратна нарада з керівниками відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, селищного та сільських голів, керівників установ та організацій району, в ході якої було обговорено  питання:
1.Про організацію та проведення в районі щорічної  Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».
2.Про стан розрахунків за надані  житлово-комунальні послуги і використані енергоносії.
3.Про соціальний захист учасників антитерористичної операції.  
4.Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт в     сільськогосподарських підприємствах району.
     З першого питання доповів заступник голови райдержадміністрації С.П.Шутько. Зокрема він зазначив, що в районі створена робоча група з організації проведення щорічної акції з благоустрою, розроблено районний план заходів з благоустрою, озеленення та санітарної очистки територій. Заходи з благоустрою території здійснюються органами місцевого самоврядування із залученням підприємств, громадських організацій, учнівської молоді та населення.
     Під час акції будуть проведені роботи по впорядкуванню 3 парків, 30 дитячих та 6 спортивних майданчиків, 41 кладовища, 34 пам’ятників, братських могил, а також 120 тисяч квадратних метрів прибудинкової території. На проведення цих заходів передбачено кошти в сумі 50 тис. грн., в тому числі 20 тисяч – бюджетних коштів.
З другого питання про стан розрахунків за надані  житлово-комунальні послуги і використані енергоносії також доповідав заступник голови райдержадміністрації С.П.Шутько. Сергій Павлович поінформував присутніх, що з початку поточного року споживачі району розрахувалися за спожиту електроенергію на 93,7%, заборгованість становить 1 млн.850 тис. грн., в тому числі населення розрахувалося на  79,6% і заборгованість склала 769,9 тис. грн.
         Рівень розрахунків за природний газ по Борівському підприємству теплових мереж за опалювальний період 2015-2016 років станом на 22.03.2016 року становить 75,6%, заборгованість становить 1926,2 тис. грн. Рівень розрахунків споживачів за теплову енергію з початку 2016 року в цілому становить 96%, в тому числі населення – 134%, установи, що фінансуються з місцевого бюджету – 48%, з державного бюджету – 60%, госпрозрахункові підприємства – 111%, пільги – 74%. Загальна заборгованість споживачів – 3660,7 тис. грн.
     Рівень розрахунків споживачів з початку 2016 року за послуги з водопостачання та водовідведення в цілому склав 105%, заборгованість споживачів становить – 55,1 тис. грн.
     Додатково, з другого питання проінформували: Омельченко А.Д., директор Борівського комунального підприємства теплових мереж; Чуйко Ю.В., начальник Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство» Борівської селищної ради; Скиба А.В., начальник Борівського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства; Старіков В.А., начальник Борівської  дільниці газопостачання Куп’янської філії ПАТ «Харківгаз» та Мокєєв А.О., начальник Борівського районного відділення енергозбуту  АК «Харківобленерго».
     З інформацією про соціальний захист учасників антитерористичної операції виступила Суржик О.М., заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка зазначила, що на даний час діє ціла низка пільг у відповідності до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які мають учасники АТО за наявності посвідчення «Учасника бойових дій». За інформацією Борівського військового комісаріату по Борівському району демобілізовано 45 учасників АТО, з них – 32 особи мають встановлений статус та посвідчення «Учасника бойових дій».
     Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт в     сільськогосподарських підприємствах району всім присутнім доповів в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.В.Кавун, який зазначив, що за даними відбору монолітів та моніторингу посіви озимих культур на площі 860 гектар, а це 5% від посівів, знаходяться в доброму стані, 6758 га (42%) – в задовільному стані, 8471 га (53%) – слабкі та зріджені. Пересів озимих на сьогодні планується на площі 350 га лише в  СВК а/ф «Солоненське».   
     Станом на 22.03.2016 року господарства виконали роботи по закриттю вологи на площі 9260 га, підготовлено грунт під посів ярих на площі 1230 га. Вся сільгосптехніка готова до проведення весняно - польових робіт.
     За підсумками  апаратної наради були прийняті відповідні рішення та надані доручення відповідним службам та структурним підрозділам райдержадміністрації.