Спільний виїзний прийом

Спільний виїзний прийом 22 березня 2016

     Нещодавно було проведено спільний виїзний прийом громадян депутатом Харківської обласної ради М.О.Кириченко, депутатом Борівської районної ради С.В.Федченко та начальником Борівського відділення поліції Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області майора поліції Д.В.Шокуном з громадою села Новоплатонівка Борівської селищної ради.
     Жителі села звернулися з різними питаннями, а саме: щодо приведення лісових смуг в належний санітарний стан, ліквідації стихійних звалищ; щодо висадки молодих насаджень; щодо забезпечення проведення дітьми культурного дозвілля на базі школи; щодо приведення в належний стан футбольного поля; щодо неналежної роботи зав.клуба; щодо освітлення вулиць,та ін.
     Але наболілим питанням для громади села було і залишається питання потенціального закриття місцевої школи, яку на сьогоднішній день відвідують 24 учні. Жодне питання не залишилося без розгляду. Депутати та майор поліції надали роз’яснення з кожного питання та спільно з мешканцями села обговорили альтернативні шляхи їх вирішення.(Більшість порушених питань буде вирішено протягом місяця)