• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Президент: Надія Савченко – символ України і Українки для всього світу. Ми подвоїмо зусилля, щоб її повернути

Президент: Надія Савченко – символ України і Українки для всього світу. Ми подвоїмо зусилля, щоб її повернути

Президент: Надія Савченко – символ України і Українки для всього світу. Ми подвоїмо зусилля, щоб її повернути 9 березня 2016

     Під час вручення державних нагород видатним жінкам, серед яких - учасниці бойових дій, волонтери, вчителі, видатні спортсменки, Президент особливо відзначив подвиг Надії Савченко: «Я хочу згадати жінку, яка є символом України і Українки, для всього світу. Вчинок Надії Савченко та її поведінка зробили і роблять для України величезну справу».

     Коментуючи оголошення українською льотчицею сухого голодування, Президент відзначив, що Україна і він особисто подвоять зусилля для повернення її на Батьківщину. «Ми подвоїмо зусилля для того, щоб повернути Надію додому. Це надзвичайно важливо, важливо для мене, важливо для України, важливо для кожного з нас», - підкреслив Петро Порошенко.

     При цьому Президент висловив тверде переконання, що в Росії немає справедливого суду. «Цей фарс абсолютно не варто продовжувати», - зазначив він.

     «Я прочитав її виступ, який мав бути оголошений Надією у суді. Незламна воля українки, не просто українки, а офіцера Збройних Сил України, яка зі зброєю в руках робила те, що має робити кожен українець – захищала рідну землю. Її незламність та її твердість сьогодні не лише створили образ – символ і забезпечили потужну підтримку всередині нашої держави. Сьогодні кожен українець пишається кожним українським Героєм. Серед цих справжніх Героїв одне з перших місць займає Надія Савченко», - наголосив Президент.

     Всього, за весь час проведення антитерористичної операції, участь в бойових діях взяло близько 1200 жінок.

Інформація підготовлена за матеріалами сайту Президента України