• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Для споживачів газу Харківської області - запрацював особистий онлайн кабінет

Для споживачів газу Харківської області - запрацював особистий онлайн кабінет

Для споживачів газу Харківської області - запрацював особистий онлайн кабінет 28 січня 2016

     Запуск даного сервісу дозволяє користувачам блакитного палива контролювати стан свого особового рахунку і керувати ним, не виходячи з дому.
     Пройти реєстрацію і користуватися "Особистим кабінетом" можуть споживачі природного газу - фізичні особи, які використовують газ для побутових потреб, або приватні підприємці, на чиє ім'я відкритий особовий рахунок. Реєстрація здійснюється на сайті http://104.ua.
     У "Особистому кабінеті" споживачі можуть перевірити поточний баланс, внести показання лічильника, подивитися історію платежів, а також здійснити онлайн оплату за спожитий природний газ.
     Крім того, у користувачів з'явиться можливість прямого зв'язку з постачальником. За допомогою "Особистого кабінету" можна поставити питання і отримати необхідну відповідь.
     При проходженні етапу реєстрації, споживачам газу необхідно вказати номер особового рахунку та останню суму оплати за послуги газопостачання. Для уточнення таких даних мешканці Харківської області можуть звернутися до контакт-центру ПАТ "Харківгаз" за телефоном (057) 766-21-04, е-mail: contact@kh.104.ua
     Звертаємо Вашу увагу, що на початковому етапі сервіс буде працювати в тестовому режимі. Якщо Ви виявили помилки в роботі Особистого кабінету – просимо повідомляти про це за адресою: support@104.ua.

Інформація підготовлена за матеріалами сайту https://104.ua