Команда «Прогрес» - знову переможець

Команда «Прогрес»  - знову переможець 30 січня 2019

     З нагоди 76-ї річниці визволення Борівського району від німецько-фашистських загарбників на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова відбувся турнір з футзалу серед чоловічих команд, участь в якому взяло 5 команд: «ПРОГРЕС - 1», «ПРОГРЕС - 2» та «ПРОГРЕС - 3» (с. Ізюмське), «ОЛІМПІЄЦЬ» (селище Першотравневе) та «АТЛЕТ» (смт. Борова). Змагання проводилися за коловою системою.

     Необхідно відмітити, що завдяки постійній праці плеяди видатних спортсменів району: Юрія Савченко, братів Мизюків Павла та Василя, інших по залученню молоді та дорослих до розвитку фізичної культури та спорту на території Ізюмської сільської ради, всебічній допомозі керівника СТОВ Ізюмське" Григорія Сала та сільського голови Станіслава Шафрана команда «Прогрес» на цьому турнірі забезпечила участь трьох складів (5-8 чол.) команд. На фоні цього прикро, що футбольний лідер сезону 2017 року - команда «Форестер» (с. Підлиман) не спромоглася сформувати на турнір «Визволення Борівського району від німецько-фашистських загарбників» жодного складу, бо надають перевагу змаганням, які проходять в інших районах.

     Проблемні питання щодо участі у районних змаганнях виникають і в команди «ОЛІМПІЄЦЬ» (Першотравнева сільська рада), але тут інша причина – відсутність транспорту для участі у змаганнях. Є сильна футбольна команда, яка має бажання приймати участь у всіх спортивних заходах. Зважаючи на це, сподіваємось, що виконком Першотравневої сільської ради вирішить питання підвозу футбольної команди для участі у районних змаганнях.

     В боротьбі за 3 місце перемогу у турнірі здобула команда    «ПРОГРЕС - 2» (6 очок), яка виграла з рахунком 4:2 у команди «АТЛЕТ» та з рахунком 5:1 – у команди «ПРОГРЕС - 3». Срібним призером з трьома перемогами (9 очок) стала команда «ОЛІМПІЄЦЬ». Переможцем турніру   (12 очок) вже в котре стала команда  «ПРОГРЕС - 1», яка з великим відривом перемогла всіх суперників.

     Голова районної федерації футболу Юрій Ханейчук провів якісне суддівство у всіх матчах турніру.

     Всі переможці та призери турніру з футзалу були нагороджені грамотами та кубками районної державної адміністрації.

   З нагоди 76-ї річниці визволення Борівського району від німецько-фашистських загарбників на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова 02.01.2019 року о 10-30 год. відбудеться ветеранський турнір (38+) з волейболу, а 03.02.2019 року - футбольні баталії трьох найсильніших команд нашого району з трьома футбольними клубами м. Ізюма.

    З нагоди 30-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова 09.02.2019 року о 9-30 год. планується провести районний турнір для ветеранів спорту (40+) з футзалу, а 10.02.2019 року о 10-00 год. – районний Кубок з волейболу серед чоловічих команд.

    Тож, Борівська районна державна адміністрація запрошує всіх бажаючих взяти участь у змаганнях, а вболівальників – підтримати свої команди.