Новорічний Чемпіонат з волейболу серед жіночих команд

Новорічний Чемпіонат з волейболу серед жіночих команд 29 грудня 2018

В продовження циклу спортивних змагань з нагоди Дня місцевого самоврядування 24 грудня 2018 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова відбувся Новорічний Чемпіонат з волейболу серед жіночих команд, участь в якому взяло 4 команди: «Ніка» - районної державної адміністрації, «Маяк» - Піскорадьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дві  команди – вихованці Борівської ДЮСШ: «Атлет - 1» та «Атлет - 2» ООЗ «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника».

Змагання проводилися за коловою системою, з нарахуванням 1 очка за кожну виграну партію.

В боротьбі за 3 місце свої спортивні характери продемонстрували команда «Ніка» районної державної адміністрації та шкільна молодь з команди «Атлет - 2», обидві команди набрали по 3 очка. Але, завдяки постійним тренуванням, великому досвіту і спортивній майстерності та враховуючи те, що команда «Ніка» перемогла команду «Атлет - 2» з рахунком 2:1, а також різницю в забитих та пропущених м’ячах бронзовим призером Чемпіонату з великою перевагою стала команда «Ніка» районної державної адміністрації.

Незважаючи на те, що дівоча команда «Маяк» (тренер Голик В.О.) під час останніх двох турнірів  займала  лише 4 місця, в цьому Новорічному Чемпіонаті продемонструвала неабияку волю до перемоги і, набравши 4 очка виборола «срібло». Вже другий рік поспіль переможцем зимового Чемпіонату з жіночого волейболу стає команда «Атлет - 1» під керівництвом тренера Василя Мизюка, яка перемогла всіх своїх суперників. А дівоча команда «Атлет - 2» (тренер Мизюк В.А.) хоч і посіла 4 місце, але під час змагань продемонструвала досить високу техніку гри, впевненість та спортивний ентузіазм. Сподіваємось, що у наступних турнірах ця команда ввійде в коло лідерів.

Всі переможці та призери турніру з волейболу були нагороджені грамотами та кубками районної державної адміністрації і районної ради.