Зимовий турнір з волейболу серед чоловічих команд

Зимовий турнір з волейболу серед чоловічих команд 12 грудня 2018

Нещодавно, з нагоди Дня місцевого самоврядування на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова районна державна адміністрація провела зимовий турнір з волейболу серед чоловічих команд, участь в якому взяло 4 команди: команда газокомпресорної станції «ГКС» смт. Борова, Ізюмської сільської ради «Прогрес», Підлиманської сільської ради «Іскра» та команда ветеранів спорту «Борова» смт. Борова. Змагання проводилися за коловою системою з трьох партій.

Найзапекліша боротьба відбулася за 2 та 3 призове місце між практично рівними за майстерністю та спортивним досвідом командами: «Прогрес» та «Іскра», але в цей день пофортунило саме команді підлиманців, які в дуже напруженій боротьбі виграли з рахунком 2:1. Тому 3 сходинку  зимового турніру (1 перемога) посіла команда «Прогрес», 2 місце (дві перемоги) здобула  команда «Іскра». Команда «ГКС» виграла в усіх суперників і стала переможцем турніру.

Всі переможці та призери турніру з волейболу були нагороджені грамотами і кубками районної державної адміністрації та районної ради.

На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова 15.12.2018 року о 09-00 год. відбудеться зимовий Чемпіонат району з футзалу серед чоловіків, а 24.12.2018 року о 09-00 год. – Новорічний Чемпіонат з волейболу серед жіночих команд. Тож, Борівська районна державна адміністрація запрошує всіх бажаючих взяти участь у змаганнях, а вболівальників – підтримати свої команди.