Наші спортсмени на обласному п’єдесталі

Наші спортсмени на обласному п’єдесталі 1 листопада 2018

     В суботу, 27.10.2018 року наші спортсмени взяли участь у двох Харківських обласних Спартакіадах: з настільного тенісу та шахів.

    Збірна команда нашого району з настільного тенісу  виступала в складі 3 чоловік: Вадим Безименний та Римма Піднебенна (смт. Борова), Спартак Абальмаз (с.Піски-Радьківські). Внаслідок запеклої боротьби під час турніру, участь в якому взяло 12 районних команд області, завдяки високій майстерності наших спортсменів команда Борівського району посіла 3 сходинку спортивного п’єдесталу, а в особистих змаганнях Абальмаз Спартак виборов перше місце і став переможцем обласної Спартакіади з настільного тенісу.

     Збірна команда нашого району з шахів  виступала в складі 4 чоловік: першорозрядників Олександра Коновалова та Юрія Ситюка, учениці 10 класу Богуславської ЗОШ I-III ступенів - Тетяни Савенкової та учня 8-Б класу  ООЗ «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» - Віталія Шокала. Із семи партій Олександр Коновалов виграв п’ять і набрав 5 очок, Юрій Ситюк виборов 4 очка, Тетяна Савенкова – 2,5. Незважаючи на свій юний вік досить професійну гру продемонструвала молода зірка шахового олімпу нашого району - Віталій Шокало, який виграв чотири партії та набрав 4 очка. В цілому, з 12 районних команд області, які брали участь у турнірі, збірна команда району здобула п’яте місце на обласній Спартакіада з шахів.

     Спортсмени району висловлюють щиру подяку голові районної державної адміністрації В.О.Кіяну та його заступнику Я.О.Кириченко за надану фінансову допомогу для участі у обласних Спартакіадах.