День фізичної культури та спорту України на Борівщині.

День фізичної культури та спорту України на Борівщині. 20 вересня 2018

     З нагоди Дня фізичної культури та спорту України на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова було проведено осінній Чемпіонат з волейболу серед жіночих команд, турнір з міні-футболу серед чоловічих команд та змагання з настільного тенісу серед аматорів району на Кубок «Перша ракетна Борівського району».

     Спонсорами спортивного свята виступили голова районної державної адміністрації Кіян В.О. та депутат Харківської обласної ради Кириченко М.О., який надав фінансову допомогу для якісного проведення в районі Дня фізичної культури та спорту.

     В індивідуальних змаганнях з настільного тенісу на Кубок «Перша ракетка Борівського району» участь взяло 9 спортсменів, з яких третє місце посів Мустафаєв Костянтин (смт. Борова), друге – Безименний Вадим (смт. Борова), а першою ракеткою Борівського району і володарем Кубку став Абальмаз  Спартак (с. Піски-Радьківські).

     Участь в осінньому Чемпіонаті з волейболу серед жіночих команд взяло 4 команди: «Імпровізація» - районна державна адміністрація, «Вікторія» (с. Шийківка) та дві молоді команди – вихованці Борівської ДЮСШ: команда «Атлет» ООЗ «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та «Маяк» Піскорадьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Змагання проводилися за коловою системою. Бронзовим призером Чемпіонату стала команда «Імпровізація», «срібло» виборола команда «Вікторія». Чемпіоном осіннього сезону стала молода команда «Атлет» ООЗ «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1». Необхідно відзначити, що дівоча команда «Маяк» Піскорадьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( тренер Голик В.О.) хоч і посіла 4 місце, але під час змагань продемонструвала  високу техніку гри та головне – волю до перемоги.

     У турнірі з міні-футболу серед чоловічих команд участь взяло 5 команд: «ПРОГРЕС» (с. Ізюмське), «ОЛІМПІЄЦЬ» (селище Першотравневе), «FORESTER» (c. Підлиман), «ДИНАМО» (смт. Борова) та «ЗАОСКІЛЛЯ»        (с. Підвисоке).

     Внаслідок запеклої боротьби за лідерство «бронзу» виборола команда «ДИНАМО», «срібло» - команда «FORESTER». Переможцем турніру з міні-футболу стала команда «ПРОГРЕС» (с. Ізюмське).

     За фінансової підтримки голови районної державної адміністрації      Кіяна В.О. переможця та призерів спортивних змагань було нагороджено грамотами та кубками. Меценат свята - депутат Харківської обласної ради Кириченко М.О. переможця та призерів всіх трьох спортивних змагань, а також команд-учасниць з міні-футболу та волейболу, які не стали призерами – нагородив персональними грошовими преміями.

     Наприкінці спортивного свята всі спортсмени та вболівальники залюбки почастували кулішем.