Футбольне свято до Дня Незалежності

Футбольне свято до Дня Незалежності 28 серпня 2018

    З нагоди 27-ї річниці Незалежності України на футбольному полі біля фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова відбувся футбольний турнір «Незалежність – 2018». Участь в районних змаганнях з футболу взяло 5 команд: «Маяк» (c. Піски - Радьківські), «ПРОГРЕС» (с. Ізюмське), «ОЛІМПІЄЦЬ» (селище Першотравневе), «АМАТОР» (смт. Борова) та «ЗАОСКІЛЛЯ» (с. Підвисоке). Нажаль, дві команди -  «FORESTER» (c.Підлиман) та «ДИНАМО» (смт. Борова) участі в футбольних баталіях не взяли.

    Боротьба між командами проводилася за коловою системою. Внаслідок запеклої боротьби за лідерство в турнірі «бронзу» виборола команда  «АМАТОР», срібним призером стала команда  «ПРОГРЕС». Беззаперечним переможцем турніру «Незалежність – 2018» стала команда «ОЛІМПІЄЦЬ», яка виграла у спортивних противників всі футбольні матчі і отримала 12 очок. Дуже гарний результат під час змагань продемонструвала молода команда «Маяк» (c. Піски – Радьківські), яка, незважаючи на те, що вже декілька років поспіль не заявлялася на футбольні турніри - спромоглася вибороти 4 почесне місце.   

    За фінансової підтримки голови районної державної адміністрації     В.О. Кіяна переможця та призерів футбольного турніру було нагороджено грамотами та кубками.

    З вересня 2018 року розпочинається районний Чемпіонат з футболу і перша гра відбудеться 02.09.2018 року на стадіоні селища Першотравневе, де зустрінуться титуловані команди : «ОЛІМПІЄЦЬ» та «ПРОГРЕС».