Свято футболу на Борівщині

Свято футболу на Борівщині 7 листопада 2017

     З нагоди завершення Чемпіонату Борівського району по футболу 2017 року 04.11.2017 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу відбулося нагородження переможця та призерів змагань. Стартував Чемпіонат 15 липня, а остання гра за 2-3 місце відбулася 21 жовтня 2017 року, участь в змаганнях приймало 5 команд: «ДИНАМО» (смт. Борова), «ПРОГРЕС» (с. Ізюмське), «ОЛІМПІЄЦЬ» (с. Першотравневе), «FORESTER» (c.Підлиман) та «ЗАОСКІЛЛЯ» (с. Гороховатка і Підвисоке).

     Внаслідок запеклої боротьби за лідерство Чемпіоном Першості Борівського району по футболу у 2017 році стала команда  «FORESTER» (c.Підлиман), срібним призером - команда  ПРОГРЕС» (с. Ізюмське),  а «бронзу» виборола команда  «ОЛІМПІЄЦЬ» (с. Першотравневе). За фінансової підтримки голови районної державної адміністрації Кіяна В.О. переможця та призерів Чемпіонату було нагороджено грамотами, медалями та кубками, а депутат Харківської обласної ради Кириченко М.О. всіх трьох команд-лідерів нагородив персональними грошовими преміями.

     За підсумками проведеного районного Чемпіонату з футболу ряд гравців  було  нагороджено іменними спортивними призами в «номінації»:

  - «Кращий воротар», гравець команди  «FORESTER» - Олександр  Судаков;

  - «Кращий бомбардир», гравець команди  «FORESTER» - Вадим  Бородавка;

  - «Кращий нападник», гравець команди «ПРОГРЕС» - Сергій  Колеснік;

  -  «Кращий півзахисник», гравець команди «ПРОГРЕС» - Сергій  Реука;

  -  «Кращий захисник», гравець команди  «ОЛІМПІЄЦЬ» - Іван  Кучма.

     Після проведення церемонії нагородження районних лідерів футболу було проведено Кубок «Золота осінь Борівщини – 2017» з футзалу. Участь в районних змаганнях з футзалу взяло 6 команд: «FORESTER» (c.Підлиман), «ПРОГРЕС» (с. Ізюмське), «ОЛІМПІЄЦЬ» (с. Першотравневе), «ДИНАМО» (смт. Борова), «ЗАОСКІЛЛЯ» (с. Гороховатка і Підвисоке) та «ІНТЕР» (с. Шийківка). Команди внаслідок жеребкування було розбито на 2 групи.

     В першій групі: «FORESTER», «ОЛІМПІЄЦЬ» та «ЗАОСКІЛЛЯ» до полуфіналу дійшли команди «FORESTER» і «ОЛІМПІЄЦЬ».

     В другій групі: «ПРОГРЕС», «ДИНАМО» та  «ІНТЕР» до полуфіналу дійшли команди «ПРОГРЕС» та «ДИНАМО».

     В полуфінальних матчах «FORESTER» отримав перемогу над «ДИНАМО» з рахунком 9:2, а  «ПРОГРЕС» переміг «ОЛІМПІЙЦЯ» з рахунком 3:2.

     У боротьбі за 3 місце команда «ДИНАМО» з рахунком 5:2 перемогла  «ОЛІМПІЙЦЯ». Ну а фіналістом Кубку «Золота осінь Борівщини – 2017» з футзалу в надзвичайно напруженій боротьбі стала команда «FORESTER», яка «вирвала»  перемогу в команди «ПРОГРЕС» з рахунком 2:1.

     Нагородною атрибутикою переможця та призерів Кубку з футзалу забезпечив голова районної державної адміністрації В.О.Кіян, а депутат Харківської обласної ради М.О.Кириченко переможцю змагань - команді «FORESTER» надав грошову премію та забезпечив фінансуванням суддівську колегію.

     За фінансової підтримки керівника СТО «Автоточка» Олексія Калюги після спортивних змагань всіх спортсменів - футболістів працівники райдержадміністрації:  Зоя Мизюк, Лариса Топоркова та Наталія Сватовська пригостили незабутньою на смак польовою кашею.    

     Спортсмени хоч і були фізично втомлені від запеклої боротьби під час змагань, але залишились вкрай задоволені святом Футболу на Борівщині.

 

Турнірна таблиця Чемпіонату району по футболу 2017 року

М

Команда

І

В

Н

П

З/м

П/м

Р/м

О

1

Форестер

8

7

1

0

38

9

+29

22

2

Прогрес

8

4

1

2

22

15

+7

16

3

Олімпієць

8

4

0

2

27

12

+15

12

4

Динамо

8

2

1

5

7

18

-11

7

5

Заоскілля

8

0

1

7

6

46

-40

1