Спортивні змагання на Борівщині

Спортивні змагання на Борівщині 13 вересня 2017

     З нагоди Дня фізичної культури та спорту України, за фінансової підтримки голови Борівської районної державної адміністрації В.О.Кіяна на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт.Борова відбулися районні спортивні змагання з настільного тенісу, волейболу серед жінок та міні-футболу.

     У районному турнірі з настільного тенісу участь взяли 8 спортсменів. Третє місце посів Безименний Вадим, друге місце виборов Павленко Дмитро, а золото отримав кращий тенісист району - Мустафаєв Костянтин.

     У районних змаганнях по волейболу серед жінок участь взяло три команди. Під час запеклої боротьби третє місце завоювала жіноча команда Борівської райдержадміністрації «Грація», друге – команда «Вікторія» (с.Шийківка), переможцем стала юна команда ООЗ Борівська ЗОШ № 1 «Атлет» під керівництвом видатного тренера Василя Мизюка.

     В районному турнірі з міні-футболу взяли участь чотири команди: «Динамо» (смт.Борова), «Олімпієць» (с.Першотравневе), «Форестер» (с.Підлиман) та «Інтер» (с.Шийківка).

     За регламентом футбольні баталії проводилися за коловою системою, що дало змогу в повній мірі визначити переможців та призерів.

     Третє місце виборола команда «Динамо» (смт.Борова),  срібним призером стала команда  «Інтер» (с.Шийківка). А чемпіоном турніру з 9 очками стала команда «Форестер» (с.Підлиман).

     Спортсмени хоч і були фізично втомлені від запеклої боротьби під час змагань, але залишились вкрай задоволені святом Спорту.    

     Всіх переможців та призерів Борівська райдержадміністрація нагородила кубками, медалями та грамотами.