• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • На Борівщині відзначили 30-у річницю з дня заснування Борівської дитячо-юнацької спортивної школи

На Борівщині відзначили 30-у річницю з дня заснування Борівської дитячо-юнацької спортивної школи

На Борівщині відзначили 30-у річницю з дня  заснування   Борівської дитячо-юнацької спортивної школи 12 червня 2017

З нагоди 30-ої річниці з дня заснування Борівської дитячо-юнацької спортивної школи  9 червня 2017 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу в смт. Борова  відбулися урочисті заходи. На це свято спорту завітали голова Борівської районної державної адміністрації В.О.Кіян, його заступник – Шутько С.П., голова Борівської районної ради О.В.Клименко, депутат Харківької обласної ради Кириченко М.О., начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Крівенцова О.М., представник Харківської обласної федерації футболу Глушак С.Ю., депутати районної ради Кириченко С.О. та Васильєв А.І., начальник відділу освіти районної державної адміністрації Бондарівська Т.Ю., тренери та вихованці Борівської ДЮСШ, представники спорту району.

З яскравою промовою щодо досягнень тренерського складу у розвитку дитячо-юнацького спорту в районі виступив очільник району В.О.Кіян. Він також привітав усіх зі святом та зробив акцент на тому, що для подальшого розвитку фізичної культури та спорту в районі завжди знайдеться належне фінансування. Віталій Кіян особисто подарував вихованцям ДЮСШ комплект волейбольних та футбольних м’ячів.

 З нагоди 30-ої річниці ДЮСШ, за сприяння розвитку дитячо-юнацького спорту, підтримку обдарованих спортсменів та високий професіоналізм Віталія Кіяна та Сергія Шутька   було нагороджено грамотами Харківського обласного Управління у справах молоді та спорту.

  Також, під час урочистостей грамотами та подяками Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було нагороджено Олену Клименко, Миколу Кириченка, Тетяну Бондарівську, Анатолія Васильєва, Юрія Гамору та тренерів ДЮСШ і спортсменів району. Були нагороди та подарунки і від Харківської обласної федерації футболу. Директор  Борівської ДЮСШ Юрій Гамора в урочистій обстановці кращих тренерів та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи нагородив грамотами, подяками та медалями. Після чого було проведено спортивні змагання з міні-футболу.

 Спортивне свято в смт. Борова вдалося на славу, всі залишилися дуже задоволені.