Вітання переможця Чемпіонату Європи з армреслингу

Вітання переможця Чемпіонату Європи з армреслингу 31 травня 2016

     Голова районної державної адміністрації Віталій Кіян разом із головою районної ради Оленою Клименко привітали Мішустіна Володимира з вагомою перемогою для Борівщини і України. Мішустін Володимир Петрович здобув перемогу в змаганнях Чемпіонату Європи з армреслингу. Від імені керівництва районної державної адміністрації і районної ради лунали вітання та найкращі побажання з нагоди вагомих спортивних перемог!
     Як зазначив голова районної державної адміністрації Віталій Кіян: "Нещодавно ми раділи за Ваші перемоги де Ви стали Чемпіоном України та отримали звання майстру спорту з армреслінгу. А ось вже зараз, ви здобули перемогу в змаганнях Чемпіонату Європи з армреслінгу. Завоювали дві золоті медалі. Бажаю Вам успіхів, наполегливості і характеру в досягненні мети, та гідно представляти Україну на міжнародних аренах. Міцного Вам здоров’я, миру, щастя, добра, Будьте щасливі Ви і Ваша родина, хай Господня благодать осяває Ваші усі добрі задуми і плани, здійснюються  мрії  та успішною буде щоденна праця. Нехай поруч з Вами завжди будуть однодумці та вірні справі люди, хай їхня підтримка і спільні зусилля допомагають Вам у вирішенні питань на благо України."

     Довідково:

     Нещодавно наш земляк Володимир Мішустін став абсолютним чемпіоном з армспорту виборовши це звання на чемпіонаті України, який проходив в Новоград-Волинському Житомирської області. Ще в старших класах він захопився важкою атлетикою і силовою боротьбою на руках. В 2000-му вперше взяв участь в обласних змаганнях та виборов  І місце. З тих самих пір і розпочалась його спортивна кар`єра. Постійні тренування дали позитивні результати і на всіх змаганнях, де Володимир брав участь, він обов`язково займав призові місця.