Весняна «Спартакіада»

Весняна «Спартакіада» 31 травня 2016

         Нещодавно на базі Борівської ДЮСШ проводилася весняна «Спартакіада» серед вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл, тренерів- викладачів Борівської ДЮСШ та команди від Борівської районної державної адміністрації. Спортивне свято почалося з урочистого шикування, доповіді й оголошення плану заходу. У змаганнях взяли участь 3-команди:

Збірна команд № 1 «Атлет»: Борівської ЗОШ № 1, Борівської ЗОШ № 2,Новоплатонівської, Богуславської, Гороховатської та Підвисочанської ЗОШ.

Збірна команда №2 «Восток» : Піско-Радьківської, Підлиманської, Ізюмської, Першотравневої, Шийківської, Вище-Солонянської ЗОШ та Чернещанської НВК.

Збірна команда № 3: Борівської районної державної адміністрації.

  Протягом усього дня команди змагалися у спритності, швидкості та витривалості. У спортивному багатоборстві командам довелося боротися у змаганнях з міні-футболу, волейболу, естафеті та інших спортивних конкурсах.Справжні баталії розгорнулися на баскетбольному майданчику, команди грали за коловою системою з трьох партій, I - місце здобула збірна команда Борівської районної державної адміністрації.

  За загальними підсумками спортивного багатоборства самими витривалішими і спритнішими виявилися учасники збірної команди «Атлет», які зайняли I – місце у весняній «Спартакіаді».

  Вітаємо всіх учасників команд з гарними спортивними результатами, бажаємо успіхів та високих спортивних досягнень!!!

  В урочистій обстановці за підтримки керівництва Борівської районної державної адміністрації, Борівського ДЮСШ та ФОП «Калюга О.С.» організаторами та суддями змагань призерам і переможцям вручені дипломи та кубки.