15 листопада – День працівників сільського господарства

15 листопада – День працівників сільського господарства
Шановні аграрії Борівщини!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників сільського господарства!
Борівський край славетний прадавніми землеробськими традиціями, щирими та працьовитими людьми. В цей день ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.
У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.
Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району - хліборобам, агрономам, тваринникам, всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.
Бажаю усім працівникам сільського господарства Борівського краю добра і здоров’я, родинного тепла і злагоди, творчої наснаги та нових вагомих досягнень на благо рідної України! Нехай щедро колоситься хліборобська нива, а серця сповнюються надіями на краще майбутнє!
 
З повагою,
Андрій БЕСЕДІН, голова Борівської районної державної адміністрації