27 вересня -День вихователя та всіх дошкільних працівників

27 вересня -День вихователя та всіх дошкільних працівників
Шановні вихователі та працівники  дошкільних навчальних закладів нашого району!
 
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління наших дітей, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами нашого району.
Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються досвідчені вихователі, а годують невтомні руки нянь. Саме Ви виховуєте нашу малечу, навчаєте дітей азів самостійності, правилам поведінки у суспільстві, готуєте до шкільного життя.
Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.
В цей особливий День вітаю вихователів і всіх дошкільних працівників Борівщини! Бажаю від усього серця здоров’я і міцних нервів, побільше приємних моментів в їх праці, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків!
 
З повагою,
Андрій БЕСЕДІН,
голова  Борівської районної державної адміністрації