• Головна
  • Новини
  • Привітання
  • Шановні працівники податкової служби, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня податківця України!

Шановні працівники податкової служби, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня податківця України!

Шановні працівники податкової служби, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня податківця України!
Президент України 25 червня 2020 підписав Указ «Про День податківця України», згідно з яким професійне свято податківців в Україні відзначається щорічно 02 липня.
Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.
Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому.
Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і  неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії.
Сердечно бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.
 
З повагою,
голова районної державної адміністрації        Андрій БЕСЕДІН