Привітання голови РДА Андрія БЕСЕДІНА з День молоді

Привітання голови РДА Андрія БЕСЕДІНА з День молоді
Шановні жителі борівщини!
Щиросердно вітаю  вас з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!. Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
Дуже приємно, що наша молодь бере активну участь у громадському та політичному житті. Молодість – це не тільки прекрасний етап в житті кожної людини, це особливий стан душі. Це час сподівань, нестримної енергії, сміливих  задумів. Молодь України зробила рішучий вибір на користь демократії, правди і справедливості, гучно заявила про своє бажання бути вільними людьми у вільній країні. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!
Тож бажаю вам, долаючи життєві труднощі, наполегливо шукати нові дороги в своєму житті. Бажаю  мирного сьогодення і процвітаючого майбутнього, прекрасного настрою, радості від зустрічей з друзями, кохання, щастя, великих успіхів в усіх починаннях. З Днем молоді!!!
 
З повагою,
Андрій БЕСЕДІН,
голова Борівської  районної державної адміністрації