Привітання медиків з Днем медичного працівника!Олексій КУЧЕР

Привітання медиків з Днем медичного працівника!Олексій КУЧЕР
Дорогі медики!
Щиро вітаю з професійним святом! Щороку в цей день ви чуєте компліменти та слова подяки – від колег, пацієнтів, представників влади. Але цього року такі слова до вас лунатимуть від усього суспільства. Цього року всі як ніколи зрозуміли всю важливість, необхідність та незамінність вашої професії. Ці виснажливі місяці пандемії показали справжні приклади мужності українських медиків, вашої витривалості та незламності.
За цей час я особисто познайомився з багатьма лікарями, медсестрами та іншими медичними працівниками, побував у безлічі лікарень. Я бачив людей, які дійсно віддані своїй справі, і дуже пишаюся цим знайомством.
Особливі слова подяки - співробітникам харківської інфекційки. Ви не здаєтеся навіть тоді, коли дуже важко. Дякую вам за наполегливість та за врятовані життя людей. Ми вас дуже цінуємо.
Сподіваюся, що скоро цей жахливий період завершиться. Вітаю зі святом та бажаю, в першу чергу, здоров’я – вам, вашим рідним і вашим пацієнтам. І, звісно, щоб більше ніяких пандемій.
P.S. Мої батьки теж мають відношення до медичної сфери, тому я наполегливо вважаю, що цей день - ваш. Мої щирі вітання. Я вас дуже люблю.