19 червня - День фермера

19 червня - День фермера
Шановні фермери та працівники фермерських господарств! Щиро вітаю вас з Днем Фермера!
Цьогоріч, відповідно Указу Президента України №234/2020 від 18 червня 2020 року, установлено нове свято – День фермера, яке буде  відзначається щороку 19 червня.
З часу проголошення незалежності України фермерське господарювання було започатковане як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства.
Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом.
Понад два десятиліття нелегкою виявилось дорога фермерів, у важких умовах доводиться працювати сьогодні. Однак, попри всі негаразди, фермери продовжують виробляти якісну сільськогосподарську продукцію, мужньо протистоять кризовим явищам, підтримують Українську державу у відстоюванні цілісності та незалежності.
                                                Шановні фермери!
Ваше професійне свято – День фермера – з’явилося на календарі Незалежної України не випадково. Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом. Без степу і співу пташок, без того аж прозорого, чистого повітря, яке вдихаєш на повні груди і відчуваєш – живеш! Попри всі труднощі, прикрощі й негаразди вашої фермерської «професії» часом з ризиком для власного життя й здоров’я.
Бажаю всім вам, шановні, дорідних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього. А ще – душевного задоволення від улюбленої справи.  Будьмо єдині й непорушні! Родинного затишку всім вам, достатку в сім’ях, любові й тепла! Нехай радують вас діти й онуки – ваше продовження в житті. Зі святом!
З повагою, 
Андрій БЕСЕДІН,
голова Борівської районної державної адміністрації
ВІДЕО ПРИВІТАННЯ  голови районної державної адміністрації