Шановні державні службовці, колеги Борівщини!

Шановні державні службовці, колеги Борівщини!
Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.
Упевненені, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.
Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Борівського краю.
З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.
Від усієї  душі бажаю вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці. Нехай поруч з вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.
 
З повагою,
Андрій БЕСЕДІН,
голова Борівської районною державної адміністрації