Шановні працівники та ветерани медичної галузі!

Шановні працівники та ветерани медичної галузі!
З нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я!
Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. І кожен із вас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика.
На Вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння.  Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.
Низький уклін вам за світлий розум, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній назавжди професії. Велике вам спасибі за те, що не зачерствіли душею, за те, що вистачає сили і витримки  творити добро.  
Особлива подяка тим медикам, які сьогодні, в нелегкий для всього світу час, коли вирує небезпечний  та смертельний вірус,  не дивлячись на небезпеку для свого життя, на високому рівні обслуговують пацієнтів всього району.
Щиро бажаю вам і вашим родинам наснаги, невичерпних життєвих сил та благополуччя. Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність і надалі будуть надійним дороговказом у професійній діяльності.
 
З повагою,
Андрій БЕСЕДІН,
голова Борівської районною державної адміністрації