Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників сільського господарства

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників сільського господарства

Шановні хлібороби, працівники сільського господарства Борівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Завдяки вашій господарській дбайливості, зна­нням і наполегливості живе село, розвивається сіль­ське господарство, яке є визначною складовою роз­витку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, мудрість, багатий досвід живлять українську ниву.

Від процвітання галузі безпосередньо залежить економічна незалежність країни, здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутнього поколінь.

Цього року хлібороби району своєчасно зібрали гарний урожай, з найменшими втратами, завдяки сумлінній праці ком­байнерів, механізаторів, водіїв, всіх, хто, працював від зорі до зорі.

Шановні аграрії району!

Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю, ві­рність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю. Вірю, що завдяки вашій праці і любові Україна вистоїть і роз­квітне.

Бажаю всім вам, вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедри­ми врожаями ваші ниви, хай обходять стороною при­родні стихії, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо України!

З повагою,

Віталій КІЯН, голова Борівської районної державної адміністрації