• Головна
  • Новини
  • Привітання
  • Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята – всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури. Саме завдяки вашим мистецьким здобуткам народна культура – це краса, гордість і незмінне багатство України.

У цей непростий час великих викликів та випробувань, коли Україна утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність, нам, як ніколи, потрібна сильна та актуальна культура, яка звернена в майбутнє, але глибоко укорінює в собі могутні національні традиції.

Зичу кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі – натхнення, творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай ваша ініціативність, відданість роботі, мистецька та просвітницька діяльність стане рушійною силою для розвитку української національної культури.

З повагою,

Віталій КІЯН, голова Борівської районної державної адміністрації