Коментар до Дня визволення України від фашистських загарбників

Коментар до Дня визволення України від фашистських загарбників

Ця дата назавжди залишиться для нас днем молитовної пам'яті про мільйони загиблих, які стали жертвами однієї з найжахливіших війн людства. Для нас вона є завершенням відчайдушних страждань, величезних труднощів і надлюдських випробувань, де героїчною боротьбою наших визволителів на фронті і в тилу була здобута славна Перемога.

Усі ми – вічні боржники перед тими, хто звільняв рідну землю від загарбників, хто відвойовував мирне майбутнє нашої країни. Подвиг їхній  –безсмертний, пам'ять про них – нетлінна, а наша вдячність – безмежна.

Знаючи, пам'ятаючи і шануючи минуле, ми з упевненістю можемо рухатися в майбутнє, а легендарні життєві шляхи старшого покоління, мудрість наших визволителів є високими зразками для молоді, які сьогодні захищають, а завтра розвиватимуть й розбудовуватимуть рідну неньку-Україну!

Вічна пам'ять і невмируща шана тим, хто віддав життя за визволення рідного краю від фашистських загарбників, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині.

Шановні ветерани, дорогі жителі Борівського району!

У цей славетний день бажаю вам міцного здоров'я, довголіття, радості, щастя, добробуту і мирного неба над головою. Нехай затишно і щасливо живеться нам у славній, вільній, незалежній Україні!

З повагою,

Віталій КІЯН, голова Борівської районної державної адміністрації