Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників освіти

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської галузі!

Щиро вітаю всіх вас з Днем працівників освіти, який освітяни святкують у першу неділю жовтня!

Цінність багатьох речей втрачається з часом, але любов до вчителя залишається незмінною. Ми всі родом з дитинства, де нас навчали добру, любові, ввічливості, порядності та відкривали двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Саме ви, шановні педагоги, невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи, будівничими нової заможної та процвітаючої держави.

Слова щирої вдячності ветеранам освітянської ниви!

Низько вклоняюся вам за неоціненний внесок у розвиток освіти нашого району. Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, звеличили значення вчителя – провідника вічних цінностей.

А молодому поколінню вчителів хочу побажати великого терпіння, успіхів та натхнення. Примножуйте і розвивайте надбання старшого покоління, і з гордістю несіть таке почесне звання ВЧИТЕЛЬ. Любіть своїх вихованців, станьте для них мудрими порадниками, дбайливими наставниками і просто хорошими друзями, щоб в подальшому житті вони стали гідними українцями.

Бажаю  вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України.

З повагою,

голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Кіян