Коментар голови РДА Віталія Кіяна до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Коментар голови РДА Віталія Кіяна до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – трагічна дата в історії Другої світової війни і одна з найболючіших для України. Адже саме 78 років тому розпочався найкривавіший період найбільшого лиха ХХ століття, протягом якого заради мирного майбутнього людства свої життя віддали мільйони українців.

Люди гинули не лише в результаті бойових дій. Через окупаційний терор, голод та примусове вивезення загинув кожен п'ятий українець.

Сьогодні, вшановуючи всіх загиблих в роки Другої світової війни, хочеться констатувати, що, на жаль, ветеранські лави з кожним днем все рідшають. Тому турбота про них, постійна увага про їх потреби і запити – святий обов’язок представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

У цей трагічний для всіх нас день, ми схиляємось перед святою пам’яттю всіх полеглих захисників нашої української землі, а також одночасно віддаємо шану і повагу всім учасникам АТО та ООС, які своїм подвигом і самовідданістю захищають нашу неньку Україну сьогодні.

Шановні борівчани!

22 червня навіки залишиться в нашій пам'яті, як День Великої Скорботи... Тож схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала та забирає нині жорстока війна.

З повагою,

Віталій Кіян, голова Борівської районною державної адміністрації