• Головна
  • Новини
  • Привітання
  • Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники та ветерани системи охорони здоров’я Борівського району!

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники та ветерани системи охорони здоров’я Борівського району!

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники та ветерани системи охорони здоров’я Борівського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

За доброю традицією у третю неділю червня ми вшановуємо людей у білих халатах. Цей день відзначають не тільки лікарі і медсестри, а всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів, хто живе повноцінним життям завдяки медикам.

Праця лікаря складна, відповідальна, жертовна. Це не просто професія, а особливий тип мислення і душевної організації. Успіх в сучасній медицині залежить не лише від вправного володіння новітнім обладнанням та передовими технологіями. Успіх залежить ще і від тепла, співчуття, турботи про пацієнта, а це означає, що завжди будуть необхідні фахівці, виховані в кращих традиціях медичної еліти, яким притаманні лікарська честь і відповідальність, висока моральність та інтелігентність, професійність та працьовитість.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч жителів району, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Нехай щастям наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог у боротьбі за людські життя, надійних колег та вірних друзів, процвітання, удачі, добробуту вам і вашим родинам!

З повагою,

Віталій Кіян, голова Борівської районною державної адміністрації