Дорогі ветерани, герої фронту і тилу! Шановні борівчани та гості району!

Дорогі ветерани, герої фронту і тилу! Шановні борівчани та гості району!

Від імені районної державної адміністрації та мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги!

В ці дні ми вшановуємо тих, хто, жертвуючи собою, врятував нашу землю від фашистського поневолення, подарував нам мир і свободу.

У своїх серцях ми завжди будемо нести світлу пам’ять про мільйони загиблих, полеглих у боях і закатованих у нацистських таборах.

Низько вклоняємось вам, ветерани фронту і тилу, що на своїх плечах винесли тягар війни, титанічною працею наближали розгром ворога, піднімали країну із руїн у повоєнні роки.

Ми вдячні вам, за те, що ви виявили відвагу та ціною власного життя визволили нашу рідну землю.

Бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, добра і радості, шани та вдячності від нащадків, розуміння і підтримки всіх, хто вас оточує.

Честь вам і слава!

Сьогодні, коли знову з життя йдуть найкращі сини України, виборюючи мир і спокій на сході нашої держави, ваш досвід, непереможна сила духу та духовний заповіт приведуть нас до очікуваної перемоги.

Тож нехай Велика Перемога наповнює всіх нас упевненістю в могутність нашої держави, бажанням працювати і перемагати, усіма своїми справами утверджувати мир та гармонію на власній землі.

Миру і злагоди, успіхів у праці всім жителям району.

Міцного здоров’я, щастя та добробуту вам та вашим родинам!

З повагою,

Віталій КІЯН, голова Борівської районної державної адміністрації