Дорогі жінки Борівщини!

Дорогі жінки Борівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру – 8 Березня – святом, що приходить до нас із ледь відчутним подихом весни, даруючи тепло й пахощі первоцвітів.

Без вашої підтримки, активної участі, розуміння та творчої думки неможливі гарні зміни в нашому суспільному житті. І своєю плідною працею, професійністю та життєдайною силою ви примножуєте успіхи й досягнення, звеличуєте українську державу.

Ви завжди надаєте незрівнянної довершеності та світла всьому, до чого торкається ваш погляд, ваші руки, ваше серце, даруєте нам, чоловікам, своїм рідним, близьким, всім оточуючим красу, добро, радість життя, тепло своїх сердець.

Ваша любов і сумління, ваша мудра життєва позиція, вміння творити затишок в родинах сприяють стабільності, забезпеченню миру і злагоди в суспільстві.

Низький уклін і щира вам подяка за все це. А ще за найблагороднішу місію на землі – дарувати життя. Адже жінка – берегиня усіх людських цінностей, любляча мати, мудра бабуся, вірна дружина, кохана дівчина, вдячна донька.

У цей святковий день бажаю вам щедрої долі, надійних колег та вірних друзів. Нехай кожен день ваш буде радісним і сонячним, а душу огортають красою пелюстки подарованих квітів.

Нехай кожна весна буде для вас успішною і щасливою, сповненою уваги і любові рідних людей.

З повагою,

Віталій КІЯН, голова Борівської районної державної адміністрації