Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад району!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. Інколи не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень ви намагаєтесь вирішувати  найболючіші питання людей, за що заслуговуєте на слова щирої поваги та вдячності.

Варто зазначити, що сьогодні Україна ще й перебуває на порозі вирішальних змін, однією з яких є реформа з децентралізації влади, від якої залежить зміцнення місцевого самоврядування, регіональний розвиток, економічне та культурне піднесення наших громад, наповнення місцевих бюджетів коштами, необхідними для модернізації інфраструктури, реалізації важливих будівельних проектів і соціальних програм. Сподіваюся, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення нашої країни.

Від щирого серця бажаю вам мирного неба, щастя та здоров’я, добра, сімейного благополуччя, витримки та стійкості, здійснення всіх задумів і планів на благо розквіту нашого району!

З повагою,

Віталій Кіян, голова Борівської районної державної адміністрації