Шановні працівники соціальної сфери району!

Шановні працівники соціальної сфери району!

     Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України!

     Це свято людей, які щоденно піклуються про ветеранів, інвалідів, недієздатних і одиноких громадян, малолітніх, бездомних, дітей-сиріт. Ви займаєтеся питаннями безробіття, оплати праці, контролюєте виконання норм соціального законодавства.

     Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя. І це ви робите не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі.

     Ваше свято – це чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення. Ваша щоденна праця є запорукою того, що велика кількість громадян, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного.

     Від усього серця вітаю вас з професійним святом і бажаю, щоб усе хороше, зроблене з душею та натхненням, поверталося до вас сторицею!

     Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

     Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, наснаги та плідної праці на благо нашого суспільства!  

     З повагою, Віталій КІЯН, голова Борівської районної державної адміністрації