Дорогі земляки!

Дорогі земляки!

    28 червня ми відзначаємо важливу дату в історії нашої держави - 20 років з дня прийняття Конституції України. Це Основний Закон нашої країни, який визначає права і свободи всіх громадян. 20 років тому, прийнявши Конституцію України, ми підтвердили своє прагнення бути демократичною європейською державою. І сьогодні йдемо цим шляхом.

    2 червня Верховна Рада України підтримала ініційовані Президентом Петром Порошенком зміни в Основний Закон, які дозволять дати старт судовій реформі в Україні. Це найважливіше рішення, яке покликане зробити суди такими, якими вони повинні бути, і такими, якими їх хочуть бачити громадяни України: незалежними і дійсно справедливими.

    Ця реформа дасть можливість зробити ще один крок на шляху боротьби з корупцією. Харківська область - серед лідерів в країні у галузі впровадження сучасних технологій, що дозволяють мінімізувати особистий контакт замовників і виконавців адміністративних послуг. Державні організації та комунальні підприємства нашого регіону активно включилися в роботу системи ProZorro, яка ліквідує корупційні ризики в сфері закупівель. В цьому році було укладено угоду між обласною державною адміністрацією та Посольством США в Україні, що відкриває можливості для спільної роботи в сфері боротьби з корупцією. Корупціонерів в Харківській області затримують ледь не щодня. Зміни, внесені до Конституції в частині судової реформи, дозволять довести їх кримінальні справи до логічного завершення, яким, безумовно, є вердикт суду.

    Переконаний, що спільними зусиллями центральної і місцевої влади, оновлених правоохоронних органів і нової судової системи ми досягнемо того результату, якого вимагає сучасне українське суспільство.

    Вітаю всіх з Днем Конституції України! Бажаю миру, добра і взаєморозуміння.

    Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін