8 березня - Міжнародний жіночий день

8 березня - Міжнародний жіночий день

Любі жінки Борівщини!

     Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем!
     Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю і красою. Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків – берегині роду людського та домашнього затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.
     Саме для вас у березні сніги розтали і саме для вас прийшла весна. Хай пролісок перший дарує вам ніжність, а сонце весняне дарує тепло.
     Від усієї душі бажаю вам справжнього жіночого щастя, любові й добра! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, і серед них – коханий чоловік, з яким ви забудете про всі життєві негаразди! Нехай завжди здійснюються ваші найзаповітніші мрії, адже бажання жінки – закон, який ми, чоловіки, з радістю виконаємо.
     Бажаю щасливих усмішок та море квітів в цей день, нев’янучої молодості та краси. І хай ще довго у вашому серці плекає Віра, Надія й Любов!
     Міцного здоров’я, чарівності та взаємного кохання вам!


З повагою,

Голова районної
державної адміністрації

                          В.О.Кіян